League of Legends Kite Nedir? – Nasıl Yapılır?

League of Legends Kite Nedir?
İngilizce’den “Uçurtma” olarak çevrilen Uçurtma, düşmanlardan uzak durmanıza ve savaşçılardan gelen hasarlardan kaçınmanıza yardımcı olan bir özelliktir. En yakın veya seçilen düşmanı otomatik olarak vurmak için uçurtma özelliğini etkinleştirin. Ancak bu, normal bir otomatik vuruştan farklıdır.
Uçurtma tavrını aktif hale getirerek hedeften uzaklığınızı rahatlıkla koruyabilirsiniz. Örneğin, ejderha düğmesiyle bir rakibi hedefleyebilir ve yaklaştığında ona saldırmak için geriye doğru koşabilirsiniz. Ama tek yapman gereken geri yürümek. Her zaman geriye veya rakibe karşı kayarken, vuruş süresi dolduğunda rakip otomatik olarak vuracaktır. Örneğin Kalista oynuyorsanız ve rakibiniz sizden kaçıyorsa rakibinize doğru ilerleyin. Uçurtma aktif ise süre dolduğunda otomatik olarak düşmanı vuracaktır. . League of Legends’ta rakibinizi yenmenin en önemli unsurlarından biri olan ejderhayı nasıl yapacağınızı detaylandıracağız.

Nasıl yapılır?
Önce oyuna girin (özel oda açabilirsiniz)
Oyun açıldığında, ESC’ye basın ve soldaki Oyun’a tıklayın. Aşağı inin ve “İmleç konumuna saldırı hareketi” seçeneğini etkinleştirin. “Yalnızca Hedef Şampiyonlar” seçeneğini açın. Otomatik saldırıyı etkinleştirin. Ardından, sol menüden “Kısayol Tuşları”na tıklayın. “Yalnızca Hedef Şampiyonlar”ı bulun ve “A” tuşunu atayın. Ardından X düğmesini “Oyuncu Saldırı Eylem Tıklaması”na atayın. Bu ayarları yaptıktan sonra bir şampiyonu hedeflemenin tek yolu oyun içinde A düğmesine basmaktır. Bu, A düğmesi etkinken bir minyona dokunmanın minyon yerine yakındaki düşmanlara vuracağı anlamına gelir. Bu şekilde maksimum hasar verirsiniz. Öte yandan, ejderhalar için X düğmesi kullanılır. Mesafenizi koruyarak saldırmak için oyuncudan kaçarken X’e basın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir