Valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunu nasıl düzeltilir?

Valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunu nasıl düzeltilir? Valorant’ın “bilinmeyen bir hata oluştu” Sorunu ilk olarak oyunun tam lansmanından sonra bile takılı kaldığı görünüyor. Bu hata Kapalı beta sürümü sırasında ortaya çıktı. Bu genellikle sadece birkaç oyun oynamaya çalışan oyuncular için bir hayal kırıklığı kaynağı. Valorant’ın bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunu hala karşılaşan herkes için, belirsiz metni, nedeni tam olarak belirlemeyi son derece zorlaştırıyor.

Çoğu rapor, oyuncuların giriş yapmaya ve Riot’un yakın zamanda piyasaya sürülen rekabetçi FPS’sini oynamaya çalışırken. Valorant’ın “Bilinmeyen bir hata oluştu” sorununu yaşadığını görüyor.

Riot’un Valorant Hata Kodları ile ilgili destek makalesi “Bilinmeyen bir hata oluştu” sorunundan bahsetmese de. Riot’un sunucuları bir tür zorlukla karşılaştığında bu sorunu ortaya çıkarıyor. Diğer oyuncular da maç sırasında bağlantılarını kaybettiklerini ve “bilinmeyen bir hata oluştu” mesajı aldıklarını bildirdiler. Her durumda, sorun bir süre sonra kendi kendine çözüldü ve Valorant’ın sunucularına bağlanıyor olabileceğini düşündürdü. Beklenmeyen sorunlar elbette sebep olabilir. Ancak oyun oynarken sorun yaşıyorsanız. Devam eden bir bakım olmadığından emin olmak için her zaman Valorant sunucu durumunu kontrol etmeye değer.

Valorant Sunucu durumunu kontrol etme
Valorant Sunucu durumunu kontrol etme için lütfen aşağıda ki butona tıklayınız.

https://status.riotgames.com/?locale=tr_TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir