Pubg Mobile Sekmeme Ayarı Nasıl Yapılır: Hassasiyet Ayarları Kodu

Pubg Mobile Sekmeme Ayarı Nasıl Yapılır? PUBG Mobile sekmeme sayesinde, rakiplere daha iyi vurabilirsiniz. Pubg Mobile Sekmeme kodu sayesinde Özellikle uzaktan sekip ateş ettiğinde rakip kolaylıkla kaçabiliyor.

Bu nedenle lensin sıçramaması için doğru ayarların yapılması gerekir. Ayar yapmayan veya yanlış ayarları tercih eden oyuncular sekmeden dolayı isabet noktasını bulamazlar. Her atış yaptığınızda hedefe nişan almak istiyorsanız iyi bir şutör olmanız gerekir. Tabii ki, çekim becerileri yeterli değil. Hedefin vurulup vurulmadığını büyük ölçüde etkiler. Bu yazımızda sizlerle Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu paylaşacağız.

Pubg Mobile Sekmeme Ayarı Nasıl Yapılır?
PUBG, mobil pazara girmeden önce zaten en ünlü battle royale oyunlarından biriydi. Yaygın olarak kullanılan bu oyun formatında sağlanması, oyun oyuncularının sayısını hayal bile edilemeyecek bir düzeye çıkarmıştır. PC versiyonunda olduğu gibi mobil kullanıcılar için rekabet ortamı ortaya çıktı ve oyuncular oyunun sıralama modunun merdivenlerini tırmanmaya başladılar.
PUBG Mobile’da beceriler ve gelişme isteği hayati bir rol oynar, ancak aynı zamanda mükemmel koşullarda oynadığınızdan emin olmanız gerekir. Bu, saniyede en fazla kareyi (FPS) almanızı sağlamak, tavuk yemekle ikinci olmak arasında bir fark yaratabileceği anlamına gelir. Grafik seçeneklerine ek olarak, her biri genel oyun deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmış yaşam kalitesi özelliklerini etkinleştirmeyi de deneyebilirsiniz.

Pubg Mobile Sekmeme kodu:
PUBG Mobile oynarken iyi nişan alsanız da bazı atışlar düşmana isabet etmeyebilir. Bunun nedeni silahın geri tepmesidir. Atış sektiğinde, nişan aldığınız noktadan biraz daha yüksek olacaktır. Tüm oyuncular atışlarının geri tepmemesini umuyor. PUBG Mobile hemen çıkma ayarları hassasiyet ayarlarından oluşur. Hassasiyet ayarlarından Çekim Animasyon Hassasiyeti bölümüne girdiğinizde sekmede yaptığınız değişiklikleri göreceksiniz.

 1. Şahıs Dürbünsüz: %20
  Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %20
  2x Dürbün: %15
  3x Dürbün: %10
  4x Dürbün: %8
  6x Dürbün: %5
  8x Dürbün: %3
  Pubg Mobile Hassasiyet Ayarı Kodu
  Yukarıdaki ayarlamaları Pubg Mobile Hassasiyet Ayarı Kodu olarak yapabilirsiniz. Ayarları oyun sırasındaki deneyiminize göre yapmanız en sağlıklı sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Her PUBG Mobile oyuncusunun kendi kontrol şemasını geliştirmesi ve oyun stiline en uygun ayarları yapması en iyisi olsa da. Optimize edilmiş ayarları kullanarak aksiyona atlamakta yanlış bir şey yok.

Yukarı daki ayarlar, çoğu oyuncu grubu için en iyi ayarlar olarak kabul edilebilir. Ancak bunları sizin için mükemmel şekilde uygun hale getirmek için hala iyileştirmeye yer var. Oyun için sıraya girmeden önce fikir edinmek için Yukarı daki ayarları uyguladıktan sonra alıştırma moduna girmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir