PubG Mobile Ban Kaldırma / Nasıl Kaldırılır Ayrıntılı Rehber:

PubG Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? PUBG Mobile çok eğlenceli bir oyun ama yine de oyuncuların uyması gereken birçok şartı var. Herhangi bir nedenle banlandıysanız ve hesabınızı geri almanız gerektiğini düşünüyorsanız, PUBG Mobile yasağını nasıl kaldıracağınızı size göstereceğiz. Oyun hesaplarını yasaklamanın çeşitli nedenleri vardır. Özellikle 10 yıl ve üzeri ban yediyseniz sizin için hoş bir durum olmayabilir. Bunun için pubg mobile 10 yıl ban kaldırma denemeniz gerekecektir. Bilgisayar korsanlığı yapsanız, yetkisiz bir öykünücü kullansanız, oyun verilerini değiştirseniz.

(Harita renklerini değiştirmek gibi) ve hatta oyunda yasa dışı web sitelerinin tanıtımını yapsanız bile. Ayrıca, ekibinizdeki birden fazla kişi aynı nedenle sizi birden çok kez rapor ederse. Veya yetkisiz bir ödeme yöntemiyle UC satın alırsanız da yasaklanabilirsiniz. Bu sebeple pubg ban kaldırma hilesi gibi içeriklere kesinlikle itibar etmeyin.

Gördüğünüz gibi, yasağın birkaç nedeni var. Bunların hiçbirini yapmasaydın, onlar yapamazlardı. Öte yandan, bir yasak varsa, ancak nedenlerinin haksız veya yanlış anlaşıldığını düşünüyorsanız, yasağı kaldırabilirsiniz. Kullanacağımız araç temyiz olacaktır.

Erişmek için önce PUBG Mobile’ı açın. Yasaklanırsanız, oyun sizi hemen uyaracaktır. Buna iki seçenek dahildir ve bir hak talebinde bulunmak için birine basacağız. O zaman durumumuzu ve kullanım koşullarının bizi nasıl yönettiğini açıklamamız gerekecek. Her şey yolunda giderse hakem sizinle iletişime geçecektir ve yasak kaldırılabilir.

PubG Mobile Ban Kaldırma
Ayrıca karakter kimliğiniz ve kayıtlı adınızla PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Neden yasaklanmanız gerektiğini açıklayan bir e-posta yazmalısınız. Hikayeniz mantıklıysa, inceleme ekibi, neyi yanlış yaptığınızı veya! PUBG Mobil hesabınızın blokesini kaldırmak için ne yapmanız gerektiğini size bildirmek için sizinle iletişime geçecektir.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

<head><script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-5311854561954285"
     crossorigin="anonymous"></script></head>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir