Minecraft piston yapımı; (Resimli) Nasıl Yapılır? Gerekli Malzemeler

Minecraft piston resimli yapımı sayesinde oldukça kolay bir şekilde piston yapımını öğrenebileceksiniz. Minecraft’ta bir araç gereç yapmayı planlıyorsanız en doğru adrestesiniz.

İçindekiler
Minecraft Piston Nasıl Yapılır
minecraft piston yapımı resimli
Minecraft piston resimli yapımı sayesinde oldukça kolay bir şekilde piston yapımını öğrenebileceksiniz. Minecraft’ta bir araç gereç yapmayı planlıyorsanız en doğru adrestesiniz.

Bir piston yapmak için, ilk sıraya 3 tahta, ikinci ve üçüncü sıranın her iki tarafına 4 parke taşı. Ortada 1 demir külçe ve kırmızı taşın altındaki 3×3 işleme ızgarasına 1 yerleştirin. Ardından tıklayın ve hareket ettirin Envanterinize ekleyin. Minecraft’ta kızıltaş mekaniği söz konusu olduğunda, pistonlar neredeyse her zaman işin içindedir. Piston blokları, doğrudan oyuncu veya mafya etkileşimi olmadan hareketli bloklara izin verir. Herhangi bir piston bloğu bir tür kızıltaş kuvveti aldığında, gerinir ve bloğu başlarına doğru iter. Bu kısa kılavuz, bir pistonun nasıl oluşturulacağını açıklayacak. Mevcut durumunda bir Minecraft pistonu hakkında sahip olabileceğiniz tüm önemli soruları ele alacaktır. İyi bir kızıltaş mekaniği yapacaksanız, pistonlar hayati bir bileşen olabilir.

3 Ahşap plakalar
4 kaldırım,
1 Demir külçe
1 Kızıltaş tozu
Bir piston yapmak için, 2×2 envanter hazırlama menüsüne bir parça tahta yerleştirerek yapılabilen kalaslara ihtiyacınız vardır:

Demir külçeleri, demir cevheri eritilerek elde edilebilir. Demir cevheri, bir demir cevheri bloğunun çıkarılmasıyla elde edilebilir.

Redstone tozu, herhangi bir kazma ile redstone cevheri çıkarılarak kolayca elde edilebilir.

Minecraft’ta piston yapak istiyorsanız aşağıda ki resimli anlatım sayesinde yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Çalışma Masası açılarak işlemlere başlayalım.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda” sorularınızı belirtin. Minecraft piston yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir